Kompleksowa

Nauczę Cię jak jeść zdrowo i trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Czym praca ze mną różni się od konwencjonalnej wizyty u dietetyka?

„Czego sobie odmawiasz, tym się objadasz”

Dlatego w mojej pracy nie stosuję żadnych zakazów. Moim celem jest nauczenie Cię jak wkomponować w swoją dietę niedzielnego schabowego czy pizzę podczas wypadu ze znajomymi.

Wizyta online

pozwoli mi poznać Twój problem, wysłuchać Cię i dobrać odpowiedni plan zmiany nawyków żywieniowych oraz ułożyć szyty na miarę jadłospis

Współpraca to nie sam jadłospis

Podczas wizyty przeprowadzam edukację żywieniową, która w prosty sposób wytłumaczy Ci najważniejsze zasady dietetyki.

Jadłospis dopasowany do Twoich preferencji

W swoim jadłospisie nie znajdziesz żadnych produktów, których nie lubisz, a ilość posiłków będzie dopasowana do Twoich preferencji. Chcesz ograniczyć mięso? Żaden problem! Układam diety eliminujące nabiał, mięso czy ryby. Nie układam jadłospisów wegańskich.

Nie spędzisz długich godzin na gotowaniu

Przepisy są proste i ekspresowe, a jednocześnie przepyszne! Pacjenci po roku czy dwóch od zakończenia współpracy nadal wracają do potraw, które poznali podczas stosowania jadłospisu.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Kwestionariusz żywieniowo-lekarski

Przed przystąpieniem do współpracy należy wypełnić opracowany przeze mnie kwestionariusz żywieniowo-lekarski, który wyślę na Twój adres e-mail

To pytania, które pozwolą mi na poznanie Ciebie - od produktów nielubianych, przez możliwości kulinarne i Twój cel. Uzupełniony plik należy odesłać minimum 2 dni przed zaplanowaną wizytą.

Pierwsza wizyta on-line

Pierwsze spotkanie to wizyta online na platformie Google meet.

W czasie 55 minut omówimy Twój kwestionariusz - przedstawię Ci analizę dzienniczka żywieniowego i opowiem o prostych sposobach na wprowadzenie zdrowych nawyków w Twoim konkretnym przypadku.

Nie u każdej osoby problemem jest ilość zjadanych posiłków lub wielka miłość do słodyczy. Nie ma dwóch identycznych osób, dlatego też spod mojej ręki nie wychodzą nigdy dwa identyczne jadłospisy.

W czasie naszego pierwszego spotkania wytłumaczę Ci najważniejsze zagadnienia dietetyczne, które pomogą Ci zrozumieć jak działają diety i jak trwale schudnąć.

Na wizycie ustalimy również cel ostateczny i małe kroki, które doprowadzą Cię do sukcesu. Dzięki indywidualnej wizycie mogę zadać Ci pytania i poznać Cię lepiej, dzięki czemu jadłospis który otrzymasz będzie perfekcyjnie dopasowany.

Część praktyczna - do dzieła!

Po tygodniu od naszej wizyty online otrzymasz gotowy jadłospis.

Składa się on z 8 różnych dni, jednak ze względu na oszczędność czasu podczas gotowania i robienia zakupów oraz nie marnowania produktów już otwartych - dwa dni obok siebie są takie same.

Ostatecznie więc otrzymujesz ode mnie 16-dniowy jadłospis, w którym wszystkie posiłki możesz pomiędzy sobą wymieniać.

Trudno wyobrazić mi sobie dobry jadłospis, w którym jestem zmuszona do zjadania potrawy na którą nie mam ochoty. Wstałaś rano ze smakiem na coś słodkiego? Proszę bardzo. Jadłospis jest dla Ciebie, a nie Ty dla jadłospisu!

Poza plikiem pdf, który wysyłam na Twój adres mailowy, otrzymasz ode mnie również dostęp do aplikacji mobilnej, w której widnieje zarówno plan żywieniowy, Twoje przepisy, interaktywna lista zakupów jak i przypomnienia o suplementach i regularnych pomiarach. Jeśli forma aplikacji nie jest dla Ciebie - wystarczy wydrukować plik pdf lub otworzyć go prosto na Twoim telefonie.

Optymalny czas stosowania planu żywieniowego to 5 tygodni. Po tym czasie, jeśli wyrazisz chęć dalszej współpracy, zapraszam Cię na wizytę kontrolną.

Wizyta kontrolna

Przed przystąpieniem do wizyty kontrolnej również otrzymujesz ode mnie kwestionariusz współpracy.

Pytania dotyczą już Twojego jadłospisu: które potrawy smakowały Ci najbardziej, które powtarzałaś najczęściej, czy zdarzyły się takie, które Ci nie smakowały.

Wizyta kontrolna trwa 25 minut i jest podsumowaniem Twoich osiągnięć. Omawiamy ewentualne trudności i Twój kolejny plan dietetyczny.

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne nie są konieczne, ale bardzo przydatne podczas podejmowania współpracy z dietetykiem. Jeśli nie masz ograniczenia finansowego i chcesz skontrolować stan swojego zdrowia, polecam wykonać następujące z nich:

- Lipidogram ( cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy)
- Podstawowa morfologia krwi
- Glukoza na czczo
- Insulina na czczo
- TSH, fT3, fT4
- Wit. D3 : 25(OH)D

Potrzeba szerszej diagnostyki w razie potrzeby omawiana jest na naszej pierwszej wizycie.

Cennik

300 zł

Po wypełnieniu kwestionariusza żywieniowo-lekarskiego umówimy się na 55 minutową rozmowę, podczas której przedstawię Ci proste sposoby na poprawę Twojego odżywiania i osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

 

Otrzymasz również jadłospis oraz dostęp do aplikacji mobilnej. O tym jak przygotować się do wizyty i co obejmuje spotkanie przeczytasz wyżej.

210 zł

Przed przystąpieniem do wizyty kontrolnej również otrzymujesz ode mnie specjalny, kontrolny kwestionariusz współpracy.

 

Następnie umawiamy się na 25-minutowe spotkanie, podczas którego omawiamy Twoje osiągnięcia, ulubione i najczęściej powtarzane potrawy, trudności podczas stosowania jadłospisu, ewentualne potrawy które nie przypadły Ci do gustu.

 

Po tygodniu od wizyty otrzymasz ode mnie nowy jadłospis, dopasowany do Twojej zmieniającej się sylwetki.

Przekonałam Cię?

Aby umówić się na wizytę, skorzystaj z formularza poniżej

Ważne: Proszę o umawianie się minimum 4 dni robocze przed planowaną wizytą. Spowodowane jest to koniecznością uzupełnienia dzienniczka żywieniowego, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej wizytę.

Co zjesz w moich jadłospisach?

Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie smakuje i wygląda znacznie lepiej niż myślisz: